ممبر فیک

ممبر فیک ، خرید ممبر فیک ، خرید ممبر فیک بدون ریزش

ممبر فیک

افرادی که دوست دارند هر چه سریع‌تر کانالی کامل و پر بازدید داشته باشند، و برایشان اهمیتی ندارد که کیفیت اعضای کانال شان  به چه صورت است، سعی می کنند  از ممبرهای فیک برای کانال شان استفاده کنند .

 ممبر فیک تلگرام برای یک کانال جز نمایش اعداد بالاتر برای اعضای کانال کار دیگری انجام نمی دهند. و صرفا یک عدد مجازی است . که ویویی هم برای پست های شما ندارد .
ممبر فیک

ممبر فیک

ممبر فیک برای کسانی کاربرد دارد که می خواهند روی تعداد  ممبر ها مانور دهند  و معمولا بعضی از فروشگاه ها  یا شرکت هایی که تازه تاسیس شده اند .
و  در شروع کار  دغدغه اصلی شان کم بودن تعداد ممبر ها و تعداد بازدید های پست هایی است که در کانال یا گروه خود قرار می دهند است.
 پیشنهاد ما  ما به این دسته از مشتریان که برای افزایش ممبر کانال یا گروه خود به ما مراجعه می کنند  ابتدا خرید ممبر فیک است .
 تا بتوانند آمار و تعداد ممبر های کانال یا گروه شان  را زیاد کنند و  بعد از اینکه تعداد ممبر هایشان  افزایش پیدا کرد اقدام به تبلیغات برای کانال و گروه خودشان جهت جذب ممبر واقعی اقدام کنند.
چون  در ابتدای کار تعداد ممبر ها بسیار پایین است کاربرانی که به تازگی با کانال یا گروه شما مواجه می شوند به سختی در کانال عضو شده و در آن ماندگار می شوند زیرا تعداد ممبر ها و بازدید ها بسیار پایین است .
 و اگر ممبر فیک را به کانال اضافه نکنید و  به همان صورت شروع به  تبلیغات برای کانال و گروه بکنید بازده خوبی برای شما نخواهد داشت  و نمی توانید ممبر واقعی را به کانال یا گروه تان اضافه کنید .

ممبر فیک هیچ گونه ریزشی ندارد . چون کاربر مجازی است و نمی تواند کانال را ترک کند .

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از تخفیف های روزانه ما ، با گروه تبلیغاتی یاراپلاس در تماس باشید.
همکاران ما 24 ساعته راهنمای شما عزیزان خواهند بود.

0930-402-6180

0903-272-8811

 

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CLOSE
CLOSE