اخبار داغ
خانه / ممبر تلگرام پاپ آپ

ممبر تلگرام پاپ آپ


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

افزایش ممبر واقعی تلگرام از روش فوق العاده پاپ آپ

ممبر واقعی تلگرام از روش پاپ آپ دارای قیمت مناسب و کمترین ریزش می باشد ، زیرا تمامی ممبر ها با انتخاب خود وارد کانال شما می شوند نه به اجبار مانند ممبر اجباری.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” text_align=”right”][vc_column][vc_tta_tour color=”vista-blue” active_section=”1″][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-users” add_icon=”true” title=” پاپ آپ چیست؟” tab_id=”1500980449820-064ef0f7-2142″][vc_column_text]

پاپ آپ تلگرام چیست و به چه صورت انجام می شود؟

تبلیغات پاپ آپ
تبلیغات پاپ آپ

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این یک نمونه تبلیغات به سبک کعروف پاپ آپ در تلگرام می باشد که امروزه تبلبغات گسترده ی آن در تلگرام به چشم میخورد.

پاپ آپ امروزه خرید چشم گیری را در تلگرام به خود اختصاص داده است زیرا متناسب با قیمت آن کیفیت آن بسیار منحصر به فرد و عالی می باشد.

اگر کمی با فضای مجازی آشنا باشید حتما کلمه پاپ آپ برای شما نامطلوب می باشد زیرا تبلیغات آن در اینترنت بسیار آزاردهنده می باشد، آری درست اما در تلگرام به این صورت نیست و ممبر های تلگرام بدون اجبار و آزار علاقه مند ها وارد کانال تلگرامی شما می شوند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=” چه قدر زمان لازم است؟” tab_id=”1500980449988-c9bae38c-626f”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

برای سفارش ممبر واقعی از طریق پاپ آپ چچه قدر زمان لازم است؟

از زمانی که شما واریزی را انجام دهید و سفارش ممبر واقعی پاپ آپ خود را قطعی کنید به صورت عادی بین 24 تا 48 ساعت هماهنگی ما با شما و کار های کانال شما از قبیل کد نویسی های مربوطه برای درج تبلیغات انجام می شود.

از زمان استارت تبلیغات در تلگرام و افزایش ممبر واقعی پاپ آپ حدود 2 تا 6 ساعت کلیه سفارش های مربوطه به اتمام می رسد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-bar-chart” add_icon=”true” title=” ریزش آن چه قدر است؟” tab_id=”1500984966888-22da784e-7331″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

ریزش ممبر واقعی پاپ آپ چه قدر است ؟

در این باره نه ما بلکه هیچ همکاری نمی تواند اطلاعات دقیق و یا تضمین کند که ریزش آن چه قدر می باشد،زیرا ریزش یک کانال بر اساس علایق ممبر و اعضای آن کانال می باشد و ما هیچ گونه دسترسی به فکر اعضا نداریم.

ریزش ممبر پاپ آپ به نسبت کمتر از ممبر اجباری تلگرام می باشد چون ممبر بر اساس علاقه خودش وارد کانال شده است.

آخرین تحقیقات مشاورین ما بر این نظر اند که هرچه کانال تخصصی تر و بیشتر وارد حیطه کسب و کار و بیزینس می شود طبیعتا ریزش آن بیشتر می شود.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”651″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”https://zarinp.al/129449″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”653″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://zarinp.al/129453″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”654″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”https://zarinp.al/129454″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”657″ img_size=”full” onclick=”custom_link” link=”https://zarinp.al/129456″ label=””][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]